21 лютого 2025 відбулась відкрита лекція для студентів спеціальності «Дизайн» Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Про творчість знаного українського архітектора В. Городецького аудиторії розповідала Ольга Кузьменко, на лекторію до якої завітали викладачі академії, студенти-дизайнери, музеєзнавці, магістранти НАОМА.




