На початку лютого у Берлінському готелі Aquino відбувся унікальний благодійний концерт на честь 16ої річниці Центральної спілки українців у Німеччині за участі українських зірок. Зібрані під час концерту та від продажу квитків гроші підуть на потреби дітей в Україні, що залишились без батьків.

Пишаємось, що поважним гостем заходу був професор кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, народний артист України, лауреат Міжнародної літературно-мистецької Премії імені Григорія Сковороди - Фемій Мансурович Мустафаєв, який виступив з виконанням українських народних пісень, солоспівів Тараса Шевченка та піснями Дмитра Павличка, Володимира Матвієнка, Сергія Вовченка, Олексія Довгого та Анжели Ярмолюк! Глядачі стоячи вітали оплесками маестро!!!
Щиро вітаємо та бажаємо нових творчих звершень, творчої наснаги, Миру та Перемоги!!!