Іспит з сольного співу здобувачів 1 курсу відбувся творчо у концертній залі, наповненій ароматом весняно-літніх квітів, з певним хвилюванням і радощами від перших доволі великих виступів з сольними програмами.
На іспиті був присутній директор Наівчально-наукового інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Михайло Андрійович Кулиняк.
Щиро вітаємо здобувачів та дякуємо професорсько-викладацькому складу кафедри за якісну підготовку і цікавий репертуар! Бажаємо подальшого успіху!




