17 червня, до дня відкритих дверей НАКККіМ, відбувся концерт ансамблю аспірантів НАКККіМ, у складі: Володимир Годлевський, Юрій Гвоздь та Тарас Матковський. З ансамблем аспірантів виступили здобувачі ІV курсу, групи БМВ-21-9 – Андріана Озгович, Владислав Мишков та Поліна Черепкова. Концерт пройшов з великим успіхом! Майстерність та злагодженість ансамблю та вокальних виступів вразила публіку!




