15-16 грудня 2022 р. відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Діяльність продюсера в культурно-мистецькому просторі ХХІ століття: партнерство, моделі, напрями, стратегії», зорганізована і проведена кафедрою академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Конференція проводиться щорічно у грудні, дванадцять років поспіль, під кураторством завідувачки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, доктора культурології, професора - Світлани Миколаївни Садовенко (всі 12 років).

15 грудня конференцію було проведено в читальній залі Національної історичної бібліотеки України у змішаному форматі. Для творчої співпраці та діяльності в Україні та за її межами зібралися практики та науковці, виконавці та продюсери, які різнопланово висвітлювали теми конференції.

16 грудня 2022 року, попри прильоти, повну відсутність світла, води, опалення - відбувся Круглий стіл в межах ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Діяльність продюсера в культурно-мистецькому просторі ХХІ століття: партнерство, моделі, напрями, стратегії». Цікаві ідеї, пов’язані з реальним партнерством, напрацювання рекомендацій конференції, в яких відображено моделі, напрями і стратегії подальшого руху в продюсерській діяльності, зокрема в умовах війни, у яких ми наразі перебуваємо, підведення підсумків роботи і закриття конференції.

Вітаємо всіх учасників конференції, яка об’єднала представників 8 країн світу - Великобританія (Лондон), Італія (Губбіо), Німеччина (Берлін), Польща (Краків), США (Детройт), Франція (Париж), Швейцарія (Женева) та УКРАЇНА (Київ)!
Всі учасники конференції отримають Сертифікати!

ЩИРА ПОДЯКА всім за партнерство, активність, спільність, професіоналізм та сприяння у проведенні заходу, та окремо подяка Національній історичній бібліотеці України та її директору - Самохваловій Аллі Віталіївні!