Захід проходив в ауд. 223, 7 корпусу зі студентами груп: БМВ 21-23, БМП 21-23, БМВ 21-21.
Творчі бесіди-концерт включали розповідь про події визвольної боротьби українців у різний період історії, відеоматеріали з повстанськими, стрілецькими піснями українських гуртів «Орфей», «Хорея козацька», «Піккардійська терція», «Мен Саунд» та ін. Творча бесіда переросла у імпровізований концерт стрілецьких пісень, які студенти виконували натхненно і старанно, а саме: гімн січовиків "Зродились ми великої години",Олесь Бабій, муз. Омелян Нижанківський, "Карпатський вальс" сл і мул І. Особіка, "Лента за лентою" сл. М. Лютий, муз В. Заставний, "Зажурились галичанки" сл і муз. Р. Купчинський тощо.




