КОРПУС 7, КАБ. № 118, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи – Таку Євгенія Костянтинівна.
Освіта – педагогічне училище Дніпропетровського Національного університету (1999 р.), Київський Національний університет культури і мистецтв (2007 р.).
Основна діяльність – написання сценаріїв, організація урочистостей, інтелектуальних і розважальних шоу-програм, міжнародних концертів та фестивалів, створення авторських інтерактивних вистав та ігрових програм.
Авторка тематичних інтерактивних вистав для дітей та молоді (сценарист, режисер), новорічних музичних шоу біля ялинки (м. Дніпро, м. Київ), різноманітних онлайн проєктів, розважально-виховних ігрових програм для дітей та молоді (м. Дніпро, м. Київ). Учасниця Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченого Всесвітньому Дню Землі в номінації «Театральне мистецтво» у м. Кропивницький (гран-прі); Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» у м. Київ (перші місця); міських і міжнародних конкурсів-проєктів з театрального мистецтва у м. Дніпро (призові місця, гран-прі), Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – гра» у м. Запоріжжя (перші місця).
З 1996 року співпрацює з міжнародними оздоровчими комплексами (методист, заступник директора з виховної роботи), створюючи розважально-виховні програми, спрямовані на творчий розвиток особистості; з 2014 року – з БО Благодійний фонд «З теплом у серці»; з 2018 року – з Київським університетом імені Бориса Грінченка (Інститут післядипломної освіти).
У 2019-2020 роках була режисером міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу народної музики «Золоте зерно», міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес весна на Дніпровських схилах». Працювала у складі режисерської групи на телепроєктах: «Ти чемпіон» (ТРК Україна), «Зірка+зірка» («1+1»), «Хочу V ВІА Гру» – музичне міжнародне розважальне реаліті-шоу («1+1»).
Відзнаки:
- подяка від Київського міського голови В. Кличка за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, розвиток національної освіти, високу професійну майстерність;
- Грамота та Подяка від Директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради О. Фіданян за плідну працю й високі досягнення у справі навчання та виховання молодого покоління, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти.

Якщо …
- ти хочеш відкрити свій творчий потенціал та отримати новий досвід;
- ти бажаєш проявити себе в артпросторі або у певній творчій роботі;
- твоєю метою є творити (або витворяти :)) та знайти друзів «твоєї хвилі»;
- у тебе є цікаві і креативні ідеї, власні онлайн-проєкти, які б ти хотів(ла) втілити в життя;
- хочеш відпочити творчо і креативно;
- мрієш про корисні та цікаві подорожі;
і твоя відповідь – «так», тоді ласкаво просимо!

Центр виховної та культурно-дозвіллєвої роботи НАКККІМ – простір живого спілкування молоді, осередок для розвитку творчих здібностей і можливість проявити себе.
Ми доброзичливі, уважні, терплячі! Маємо бажання працювати з молодим та дружнім колективом.
Діяльність Центру спрямована на розвиток гармонійної особистості студента, формуванню у студентської молоді сучасного креативного світогляду, розвитку організаційних здібностей і навичок самореалізації особистості, стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя, формування у студентів моральних ідеалів, естетичних смаків, національної самосвідомості.
Основними завданнями та напрямами роботи Центру є:
- виявлення талановитих студентів, залучення їх до артпроєктів;
- формування творчого мислення та розвитку мистецьких здібностей студентів;
- організація та проведення загальноакадемічних заходів, проєктів та конкурсів;
- сприяння використанню продюсерських здібностей у студентів;
- організація клубів за інтересами та виступів артгруп просто неба;
- створення належних умов для розвитку талантів серед молоді, удосконалення форм, методів виховної роботи;
- залучення до співпраці професійних митців та аматорів з різних видів мистецтв з метою підвищення мистецької обізнаності і кваліфікації студентів, розвитку їх творчих та організаторських здібностей.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

До уваги студентів! В Києві створені Пункти незламності, в яких у випадку тривалих відключень світла ви зможете
скористуватися інтернетом, водою, електроенергією та зігрітися.
Пункти ДСНС по адресах у Києві:

• метро Нивки, проспект Перемоги, 69/1;
• Виноградар, вулиця Світлицького, 37;
• метро Оболонь, вулиця Героїв полку "Азов", 6;
• метро Лук'янівка, вулиця Молдавська 3-А, поруч з Центральним госпіталем МВС України;
• Солом'янська площа, вулиця Василя Липківського, 33;
• метро Голосіївська/Деміївська, проспект Голосіївський, 56;
• вулиця Рибальська, 14/16;
• Троєщина, бульвар Перова, 27;
• Лісовий масив, вулиця кубанської України, 4а;
• метро Харківська, вулиця Олександра Кошиця, 3В.


Подивитися найближчий "Пункт незламності" до вас ви можете на державному сайті nezlamnist.gov.ua. На ньому ви знайдете спеціальну карту, на якій позначені не тільки пункти ДСНС, але й школи, які будуть готові відкрити свої двері у випадку тривалих відключень світла.

Інформація про безкоштовне відвідування музеїв м. Києва (натисніть, щоб відкрити у новому вікні)

План виховної роботи Центру на 2022-2023 н.р.

Презентація

Результати опитування “Кодекс академічної доброчесності”

 ПОРАДИ, ЯК ДІЯТИ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЙ АБО ВІЙНИ