Центр виховної та культурно-дозвіллєвої роботи

Вежневець Ірина Леонідівна

Розгорнути біографію

Освіта:
1977 – 1981 – коледж мистецтв ім. Шопена, вокальне і диригентсько-хорове відділення; м. Іркутськ, Росія.
1981 – 1987 – Московська державна консерваторія ім. П.І.Чайковського, вокальний факультет, клас викладача Народної артистки, професора Б.А. Руденко;
1987 – 1989 – солістка-стажист Національної опери України, керівник - Народна артистка України, професор Е.С. Мірошниченко, м. Київ; стажування в Великому театрі (м. Москва, Росія, керівник: Б.А. Руденко);
2016 – … – здобувач наукового звання (доктор філософії мистецтвознавства) кафедри естрадного виконавства НАКККіМ, м. Київ, науковий керівник О.С. Афоніна;
Кваліфікація: солістка опери, камерна співачка, викладач академічного співу.

Професійна діяльність, робота в якості:
солістки опери – Національна опера України, Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва, Куйбишевський академічний театр опери та балету (м. Самара, Росія);
камерної співачки: республіканський Дім органної та камерної музики, Національна філармонія України;
викладача: академічного і камерного співу - факультет інституту музики ім. Р. М. Глієра, вокального факультету Національної музичної академії України ім. Чайковського (м. Київ); викладач співу і вокального ансамблю театрального коледжу артистів театру і кіно (Київ), консультант - академічного співу - академічний камерний хор «Хрещатик», консультант – Нового драматичного театру на Печерську. Художнього керівника Народної оперної студії Міжнародного центру культури і мистецтва «Жовтневий палац» (м. Київ) з 2007-2013 рр.

Режисерська робота:
Організація і створення музичних проектів, автор програм, режисер театралізованих концертів класичної камерної музики на сценах: Муніципального музикального театру, Національної філармонії України, будинку-музею імені М.А. Булгакова, будинку-музею Н. В. Лисенко, В.С. Косенко, Шолом-Алейхема,О.С. Пушкіна, садиби Уварових, художніх галереях міста Київ, в різноманітних виставкових залах.

Ангажементи:
Численні ангажементи в якості солістки опери, концертних програм, сольних концертів в країнах Європи, Північної Америки, Азії. Репертуар, що включає 35 оперних партій, творів кантатно-ораторіального жанру, концертні програми камерної вокальної музики: Чайковського (концерт з 2х відділень), Рахманінова (концерт з двох відділень), Гліера, Моцарта, Пуччіні, Берліоза, Берга, Ліста, Дебюссі, Пуленка, концерти за авторською програмою і сценарієм. Концерти з творів українських композиторів: Лисенко, Вериківського, Кос-Анатольского, Майбороди, Надененко, Колесси, Мейтуса і багатьох інших, фондові записи на радіо і телебаченні України.

Ви активні, молоді, креативні? Полюбляєте подорожувати, пізнавати нове, заводити знайомства, друзів та творити свою власну історію? Тоді вам до нас!

Центр виховної та культурно-дозвіллєвої роботи – ідеальне місце для організації вашого відпочинку!

Ми доброзичливі, уважні, терплячі! Маємо бажання працювати з молодим та дружнім колективом. Допоможемо втілити ідеї в реальне життя!

Інформація про безкоштовне відвідування музеїв м. Києва (натисніть, щоб відкрити у новому вікні)
ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА АКАДЕМІЇ

корпус 18, каб. № 205
Години прийому: четвер 11:00-20:00

запис за тел. (097) 593-5848, (050) 931-1673

У кожної людини бувають ситуації, коли вона відчуває дискомфорт, тривогу, незадоволеність, або зайшла у глухий кут.

Щоб розібратися з проблемою, знайти ефективне її рішення, відчути підтримку, людині не вистачає ресурсів та знань.

Вирішувати свої життєві труднощі зі спеціалістом набагато ефективніше.

Переваги роботи з психологом у тому, що, володіючи знаннями людської психології, спеціаліст бачить ситуацію набагато глибше та може визначити, що насправді відбувається у вашому житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід.

Консультації проводить:

Шрамко Олена Петрівна

практикуючий психолог, консультант, психотерапевт

Досвід роботи: індивідуальна та групова терапія - більше 10 років психологічної практики.

Ведуча терапевтичних групп, тренінгів та навчальних програм.

Проблеми, з якими працює:

• міжособистісні стосунки, труднощі у спілкуванні,конфлікти;
  • самотність, невпевненість, різноманітні страхи та фобії, депресії;
  • кризи, психологічні травми, втрата та горе (розлучення,смерть близької людини);
  • труднощі у прийнятті рішень, проблеми особистого зростання, неадекватна самооцінка;
  • профконсультування, питання кар’єри та мотивації.

Відділ кадрів та документозабезпечення: