III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки»

Запрошуємо прийняти участь у III Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Тематика конференції охоплює всі розділи Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience», а саме:

• державне управління;
  • філософські науки;
  • економічні науки;
  • історичні науки;
  • юридичні науки;
  • сільськогосподарські науки;
  • географічні науки;
  • педагогічні науки;
  • психологічні науки;
  • соціологічні науки;
  • політичні науки;
  • інші професійні науки.

УВАГА! ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ ДО 02.10.2018 ВКЛЮЧНО З НАДАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ЗБІРНИКА ТА СЕРТИФІКАТУ УЧАСНИКА У ЖОВТНІ!

Координатор заходу: PhD, к.н.держ.упр., Мареніченко Валерій Валентинович
Контактний телефон: +38 (095) 645-91-21
Веб-сайт журналу: http://www.wayscience.com/

Пропонуємо всім вченим, науково-педагогічним працівникам, докторантам, аспірантам, студентам та іншим особам, які зацікавлені у розвитку сучасної науки, прийняти участь у конференції.

Для публікації тез доповіді необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу необхідні матеріали:

1. Потрібно направити тези доповіді та авторську довідку до редакції журналу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Шевченко_тези доповіді, Шевченко_авторська довідка.
  2. За успішного рецензування редакцією журналу направляється відповідь з наступною інформацією «Тези доповіді прийняті».
  3. Наступним кроком є оплата організаційного внеску та відправка квитанції про оплату. Наприклад: Шевченко_квитанція.
  4. Після проведення конференції відбувається оприлюднення збірника тез доповідей на сайті http://www.wayscience.com та відправка електронною поштою авторам. Додатково, кожному автору буде надіслано сертифікат учасника конференції.

Вимоги до оформлення тез доповідей

Детальна інформація щодо оформлення на сайті Wayscience
Вартість організаційного внеску для участі у конференції складає 100 грн. (учасники з України).
Для учасників з інших держав вартість участі складає 30 дол. США.
Форма участі – дистанційна.

Відділ кадрів та документозабезпечення: