Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики від 27.04.2022 р. № 178-к, та у зв'язку із закінченням терміну дії контракту від 28 квітня 2017 року Чернець Василь Гнатович звільнений з посади ректора Нацiональноi академii керiвних кадрів культури i мистецтв, згiдно з п,2 ст. 36 КЗпП України.

Колектив і студентство Академії щиро дякує Василю Гнатовичу, який створив Академію і близько 37 років разом з колективом однодумців розбудовував Академію, яка стала відомим в Україні закладом вищої освіти. За цей час в Академії пройшли підвищення кваліфікації і перепідготовку понад 150000 працівників закладів культури і мистецтв, 15000 студентів отримали дипломи бакалаврів, магістрів, докторів філософії, докторів наук. Обіймаючи посаду ректора створював комфортні умови праці в Академії, удосконалював і осучаснював якісний освітній процес.

Дякуємо за сумлінну працю, Вашу щирість, підтримку, професійні поради. Ви завжди будете для нас прикладом у всьому!

Ми горді, що вчилися і працювали пліч-о-пліч разом з Вами, порядною людиною, фахівцем високого класу, доктором філософії, професором, Заслуженим працівником освіти України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, почесним академіком Національної академії мистецтв України, академіком Академії Наук Вищої школи України, членом Спілки журналістів України

Сподіваємось на Вашу подальшу підтримку та професійні поради!

Зі щирою повагою

колектив науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів Академії