23 березня у залі вченої ради НАКККіМ відбулася зустріч проректорів Академії з представниками Студентської ради. Захід відбувся за участі: Телячого Юрія Васильовича - новопризначеного першого проректора з науково-педагогічної роботи, Степаненко Людмили Михайлівни - проректора з науково-педагогічної та виховної роботи та Студентської ради Академії.

Людмила Михайлівна представила Телячого Юрія Васильовича членам Студентської ради. Студенти з цікавістю ознайомилися з професійною діяльностю Телячого Ю.В., студенти мали змогу поставити йому свої запитання.

Далі зустріч проходила у формі діалогу і закінчилась спільним рішенням щодо важливих питань з удосконалення та розвитку освітнього процесу, дозвілля тощо.

Подібні зустрічі сприятимуть розвитку Академії та є запорукою довіри, взаємоповаги та відповідальності студентства та керівництва один до одного.