У рамках проєкту «Зіркові зустрічі» 30 вересня відбулася перша зустріч студентів Академії з актором кіно і телеведучим Тимуром Аслановим!

Це не була типова зустріч-розмова з відомою людиною: організатори підготували для Тимура багато цікавих завдань, завдяки яким присутні змогли познайомитись з актором, дізнатися багато корисної інформації про зйомки кіно і роботу на телебаченні, послухати професійні поради, розвідати секрети успішної кар’єри та багато іншого.

Певно, родзинкою заходу став «Акторський батл» в якому взяли участь Тимур Асланов і студенти Академії – режисер Дмитро Охремчук (група БСМ-11-9) та актор Назарій Шевчук (група БСМ-12-9). Завданням батлу було прочитати байку Івана Крилова «Лебідь, Щука та Рак» з різними емоціями. Актор і телеведучий був вражений рівнем акторської майстерності здобувачів НАКККіМ!

Наприкінці зустрічі Тимур Асланов обрав найцікавіше запитання раунду «Лайкові питання» та вручив переможниці Анастасії Сіроговській (група БСМ-11-8) сертифікат на фотосесію на знімальному майданчику.

«Ви самі творите свою долю! Сьогодні ти музикант, завтра – політик і це круто! Ніколи не варто обмежувати себе!» – саме таку настанову дав здобувачам Тимур Асланов.

Тимуре, щиро дякуємо Вам за надзвичано відверту розмову! Віднині в Академії Ви завжди бажаний гість!