У рамках проєкту «Зіркові зустрічі», організованого Центром виховної та культурно-дозвіллєвої роботи та Студентською радою 15 грудня відбулася чергова зустріч студентів Академії з  успішним випускником НАКККіМ, дизайнером інтер’єру та засновником Дизайн студії OV2 - Олександром Власюком.

Дизайн студія OV2 створює та реалізує дизайн проєкти квартир, будинків та комерційних приміщень. Студія працює переважно в сучасному стилі та мінімалізмі. Командою OV2 розроблено більше 200 успішних дизайн проєктів не тільки в Україні, але й за її межами.
Під час зустрічі Олександр поділився своїм власним досвідом роботи з проєктами та клієнтами, зосередившись на проблемних моментах, розкрив «підводні камені», що можуть зустрітися на практиці, відверто та дуже професійно дав відповідь на усі питання і, звичайно ж, згадав студентські роки, проведені в Академії.
А головне Олександр зосередив увагу студентів на найважливіших моментах:
1. Поки є можливість, поглинайте, як губка, усю інформацію, яку дають вам викладачі в Академії. А також беріть активну участь в конкурсах, виставках, публікуйте свої роботи на дизайнерських платформах.
2. “Кухню” важливо зрозуміти зсередини, для цього працювати потрібно починати ще під час навчання.
3. Для того аби відкрити власну справу варто попрацювати в офісі, навчитися командній роботі.
Наприкінці зустрічі Олександр обрав найцікавіше запитання раунду «Лайкові питання» та вручив переможниці сертифікат на екскурсію студією дизайну ОV2.
Олександре, дякуємо Вам за приділений час та цінні поради! Впевнені, що кожного з присутніх зустріч надихнула до творчих злетів!