27 квітня 2022 року відбулося відкриття Платформи молодих дизайнерів “Все буде Україна!” і проведення онлайн-конференції, до якої долучилися викладачі і здобувачі Інституту дизайну та реклами.

У заході брали участь здобувачі всіх курсів денної та заочної форми навчання, завідувач кафедри графічного дизайну Коваль Л. М., заступник завідувача кафедри рисунка, живопису та скульптури, заслужений діяч мистецтв України Лисенко-Ткачук І. В., в. о. директора Інституту дизайну та реклами Хіміч Я. О., викладачі кафедри графічного дизайну Слівінська А. Ф. і Бобренко Р. В.

Роботи молодих дизайнерів, представлені на Платформі “Все буде Україна!”, продемонстрували високий рівень підготовки, творчий потенціал та обдарованість учасників, їх вміння передавати мовою графічного дизайну відчуття, що сьогодні єднають нашу країну. Особливо всіх учасників вразила робота Юлії Ткач - анамація, присвячена українському літаку «Мрія». За результатами проведення конференції створено каталог робіт, який буде розміщений на сторінці Кафедри графічного дизайну. Учасникам будуть видані сертифікати та грамоти.

Висловлюємо подяку всім, хто зміг доєднатися до марафону графічних і художніх робіт на патріотичну тематику! Все буде Україна!