4-5 червня 2020 року відбулися успішні захисти бакалаврів на кафедрах графічного дизайну та дизайну середовища Інституту дизайну та реклами

Екзаменаційну комісію очолював проф. Жирнов А.Д.

У складі комісії:

перший проректор НАКККіМ, проф. Іванов С.В.,
директор Інституту дизайну та реклами, проф. Андресюк Б.П.,
завідувачка кафедри графічного дизайну, проф. Прищенко С.В.,
завідувач кафедри дизайну середовища, доц. Заварзін О.О.
Теми випускних кваліфікаційних робіт були актуальними та різноманітними, мали високий рівень графічної майстерності і практичну спрямованість, зокрема, «Фірмовий стиль магазину військового спорядження «MILZON» (Гладченко Ю.), «Дизайн-розробка айдентики еко-ресторану «Green» (Небеська М.), «Дизайн-концепція дитячої розвиваючої гри «Таємничий світ», з використанням ІТ-технологій (Гаращук К.), «Розробка серії ілюстрацій до інтерактивної книги Памели Треверс «Мері Поппінс» (Зерук А.), «Розробка соціальних плакатів на тему захисту тварин» (Косенкова А.), «Фірмовий стиль кінно-спортивного комплексу «Вітер» (Тюріна В.), «Ілюстрації до дитячої книги «Жайвір» (Швець Н.), «Ландшафтне впорядкування території парку «Маяк» на Оболонській набережній в м. Києві» (Закатюра В.), «Реконструкція парку пам`яті на Байковому кладовищі» (Іванова М.), «Дизайн інтер`єру ресторану «Forte» в м. Борисполі» (Погребна Я.).