Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. Саме тому, з цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. А ще музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей.

Вперше міжнародний день музики відзначили в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів цієї події був Дмитро Шостакович, композитор-класик XX століття. Відтоді, це свято відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі концертами за участю кращих артистів і художніх колективів.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає з Міжнародним Днем музики всіх шанувальників цього прекрасного виду мистецтва! Зокрема, викладачів Інституту сучасного мистецтва кафедри академічного та естрадного вокалу та звукорежисури, які збагачують добром та духовністю своїх вихованців, відкривають їм шлях до вершин виконавської майстерності, студентів - музикантів, для яких музика стала невід’ємною частиною їхнього життя, а також усіх композиторів, співаків, диригентів й усіх, хто просто любить музику.

Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися. Зі святом!