29 вересня 2021 року Кабінет Міністрів України видав Розпорядження № 1174-р, відповідно до якого видатним науково-педагогічним працівникам довічно призначено стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Надзвичайно приємно, що серед них є ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Чернець Василь Гнатович!.

Василь Гнатович Чернець – доктор філософії (ЮНЕСКО, 1993 р.), професор (1992 р.), заслужений працівник освіти України (2001 р.), член колегії Міністерства культури України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005 р.), академік АН Вищої школи України, член Національної спілки журналістів України, Почесний академік Академії мистецтв України.
Всі співробітники Академії і здобувачі вищої освіти щиро вдячні Василю Гнатовичу за його невтомну працю, безцінний досвід і знання, розуміння, шану та особливе ставлення до кожного члена нашого колективу. Щиро бажаємо Вам наснаги і оптимізму, реалізації ідей та планів, успіхів і благополуччя!
З повагою, колектив Академії.