Дорогі студенти!

У житті кожної людини є особливо незабутній і цікавий час - роки студентства. У цей період перед вами відкриваються блискучі перспективи, з'являються нові знайомства і нерідко – справжнє перше кохання. Це найкращий час молодості, який ви завжди згадуватимете зі щирою теплою посмішкою.

Прийміть мої щирі вітання з Міжнародним днем студента! Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв'язки між студентами різних країн. З того часу це свято стало своєрідним симовлом студентської дружби, яка не має кордонів і об'єднує молодих людей усіх навчальних закладів світу.

Майбутнє належить саме вам - молодим, сповненим життєвої енергії людям. Уже зараз ви робите реальний внесок у велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Ми переконані, сплине час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть майбутню долю нашої держави, Академія точно пишатиметься вами!

Вітаємо всіх студентів з професійним святом! Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому та примножувати свої успіхи у навчанні. Нових творчих досягнень, здоров'я, натхнення та здійснення всіх мрій! Нехай назавжди залишиться з вами радість чудових студентських років!

З повагою і найкращими побажаннями

Ректор, професор В.Г.Чернець