Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, докторанти, випускники та друзі нашої Академії! Вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

У 2020 році провести ряд урочистих заходів до 50-ти річчя Академії не завадили навіть карантинні обмеження! Академія потрапила в ТОП-200 ЗВО України. Ми стали одними з кращих в рейтингу UNESCO серед мистецьких закладів освіти, були активними учасниками багатьох міжнародних проектів, наша родина поповнилася сотнями нових талановитих студентів! 2020 - рік нових звершень та досягнень!
Напередодні свят я дякую педагогічному та студентському колективу за наукові досягнення, розуміння, підтримку та прагнення зробити життя Академії яскравішим!
Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесуть у ваші родини затишок, добро та злагоду! Бажаю, щоб усі труднощі оминали Вас, а серця сповнилися любов’ю, радістю і вірою у світле майбутнє!
Нехай 2021 рік відкриє перед Вами новий шлях до успіху! Зичу новорічного дива, веселих свят, благополуччя та процвітанння!
Щасливого Нового року і Різдва Христового!

З повагою і найкращими побажаннями
Ректор, професор В.Г.Чернець