23 вересня в Академії відбулась відкрита лекція з дисципліни «Основи дизайну інтер’єру» для студентів четвертого курсу групи БДЗ-13-7 зі спеціальності «Дизайн інтер’єру».

Тема лекції — «Функціонально-просторові основи громадських приміщень». Лекцію провела доцент кафедри дизайну середовища, кандидат мистецтвознавства Олена Володимирівна Мазніченко.

Під час лекції студенти розглянули типологічні складові просторів громадського призначення й дізналися про класифікаційний ряд з позицій просторової організації, побудову громадських просторів залежно від функції: обслуговування (магазини, пошта, громадське харчування), видовища (театри, кіно), будинки управління, науки й творчості, а також транспортні споруди (вокзали, аеропорти і т. ін.).

Студенти з великим інтересом сприйняли представлену інформацію, а обговорення перетворилося у творчу дискусію і професійні запитання.