21 вересня в Інституті дизайну та реклами на ІІІ курсі освітньої програми «Графічний дизайн» проведено відкриту потокову лекцію з навчальної дисципліни «Основи рекламного дизайну» на тему «Функції кольору у рекламі» (викладач – доктор мистецтвознавства, доктор наук габілітований у галузі дизайну, професор С.В. Прищенко).

На прикладі зовнішньої та друкованої реклами, студенти змогли ознайомитися із принципами кольоросприйняття та кольороутворення, з художньо-естетичними проблемами сучасного рекламного середовища і креативними рекламними технологіями. Водночас, відбувся й невеличкий екскурс в історію рекламної графіки. Також було презентовано аналіз рекламних звернень, де студенти активно коментували наведені приклади й поставити запитання.