13 жовтня під головуванням новообраної Голови Студентської ради Кароліни Заболотної відбулося засідання Студентської ради Академії.

Для обговорення низки актуальних питань також було запрошено Проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко, заступника директора з виховної роботи Інституту дизайну та реклами А.Ф. Слівінська, заступника директора з виховної роботи Інституту сучасного мистецтва Ю.В. Кратко, заступника директора Інституту практичної культурології та арт-менеджменту О.Д. Брайченко та начальника відділу забезпечення інформаційної діяльності О.М. Гайдук.

На порядку денному розглядалися основні завдання Студентської ради на 2020-2021 навчальний рік. Зокрема, йшлося про розподіл обов’язків між членами Студентської ради та підготовку зустрічі із ректоратом Академії.

Кароліна Заболотна розповіла про те, що мала особисту розмову із Ректором В.Г. Чернецем, який презентував своє бачення тих важливих завдань, які Студентська рада повинна виконати за цей навчальний рік. Йшлося про реалізацію творчих задумів талановитих студентів, проведення цікавих конкурсів та залучення креативних партнерів, а також активна участь у промоції іміджевої складової Академії.

Під час засідання Студентською радою було запропоновано організувати роботу за секторами: сектор захисту академічних прав студентів, культурно-масовий та спортивний сектор, сектор з волонтерської роботи, інформаційний сектор.

Учасники активно обговорили подальшу співпрацю й висловили низку аргументів та пропозицій. Так, заступник директора з виховної роботи Інституту сучасного мистецтва Ю.В. Кратко зауважила, що, насамперед, студенти повинні самі визначитись із тими заходами, які б вони хотіли реалізовувати й презентувати подальші свої напрацювання у чіткому плані.