14 вересня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулась загальна конференція старост, на яку були також запрошені всі, хто у майбутньому бажає вступити до Студентської ради і брати участь у студентському самоврядуванні.

Засідання відкрила голова Студентської ради Академії Кароліна Заболотна, запропонувавши провести голосування за висунення кандидатур як виборних представників з числа здобувачів вищої освіти для участі у вченій раді Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. При наявності кворуму за результатами голосування було обрано Анастасію Куманьок, Олексія Баранцева та Анну Марійко. Після голосування конференція продовжилась обговоренням, адже назріло питання змін у складі Студентської ради, оскільки деякі члени ради цього року закінчили Академію і нині для активних та бажаючих позитивних змін студентів з’явилась можливість проявити свої організаторські здібності і лідерські якості.