Засідання вченої ради
22 грудня в приміщенні актового залу Академії відбулося засідання вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов Сергій Віталійович ознайомив членів вченої ради з інформацією про конкурс посади науково-педагогічних працівників Академії, а також доповів про стан реалізації Стратегії та перспективних напрямів розвитку освітньої, наукової та інноваційної діяльності НАКККіМ на 2018-2025 рр.
Проректор з адміністративно-господарської діяльності, головний бухгалтер Наталія Євгенівна Місюра ознайомила присутніх з інформацією про підсумки соціально-економічного розвитку Академії у 2020 році.
Шевченко Ірина Олександрівна, директор Центру неперервної культурно-мистецької освіти, представила на затвердження Календарний план підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів підприємств, установ, організацій в галузі культури в НАКККіМ на 2021 рік.
Учений секретар Рева Тетяна Сергіївна ознайомила членів вченої ради з кандидатурою заслуженого працівника культури України, доцента, заступника завідувача кафедри хореографії на присвоєння звання професора НАКККіМ. Також було розглянуто питання про стан виконання рішень Вченої ради Академії за I семестр 2020-2021 навчального року та нострифікацію диплому наукового ступеня доктора наук Захарової Оксани Юріївни.
Наприкінці засідання ректор Академії Василь Гнатович Чернець зауважив про важливість проведення профорієнтаційної роботи у зимовий період, адже це сприятливий час для залучення абітурієнтів, та привітав всіх з прийдешніми святами.