29 жовтня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі. Участь у події брали Інститут дизайну та реклами, Інститут сучасного мистецтва та Інститут практичної культурології та арт-менеджменту.
Представники Інституту дизайну та реклами – заступник директора з виховної роботи Аліна Слівінська і заступник директора Ярослава Хіміч зустрілися з майбутніми абітурієнтами та їх батьками у Zoom та відповіли на запитання щодо умов проживання в гуртожитку, вартості навчання, кількості бюджетних місць, порядку проходження вступного творчого конкурсу, наявності і вартості підготовчих курсів з живопису та підготовки до ЗНО. До онлайн розмови з гостями із міста Дніпро приєдналась проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Ілона Сиваш.
Від Інституту сучасного мистецтва на запитання майбутніх абітурієнтів відповідали заступник директора Наталія Корисько і заступник директора з виховної роботи Юлія Кратко. Вони розповіли про переваги навчання в Академії за спеціальностями «Сценічне мистецтво», «Музичне мистецтво» і «Хореографія», адже на зустрічі були присутні абітурієнти всіх спеціальностей.
Від Інституту практичної культурології та арт-менеджменту кожна кафедра проводила бесіду з майбутніми вступниками окремо. Абітурієти дізналися більше про кафедру арт-менеджменту та івент-технологій, кафедру мистецтвознавчої експертизи і кафедру культурології та міжкультурних комунікацій. Зокрема спікерами онлайн-заходу від кафедри культурології та міжкультурних комунікацій стали заступник завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ірина Сафонова, викладач-стажер Ксенія Махова, здобувачі вищої освіти – Андрій Косован, Анна Москаленко, Даніїл Погорілий, Наіра Саргсян, Олександра Мальчевська, Олексій Нестеровський та інші. Вони детально відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів у чаті.
Отже, ми щиро дякуємо майбутнім абітурієнтам за терпіння і наполегливість у отриманні інформації про навчання у Академії та запрошуємо на наступні цікаві і змістовні зустрічі!