21 листопада студенти I курсу кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ провели чергове заняття з навчальної практики у музейному комплексі «Мистецький арсенал» (керівник – доц. А. І. Кравченко). Тут кілька локацій, оформлених у вишуканий світло-візуальний та звуко-музичний спосіб, презентували світ Параски Плитки-Горицвіт – гуцульської художниці, фольклористки, етнографки, філософині та фотографки (експозиція «Подолання гравітації»).

Масштабні відео-проекції, стилізована фото-студія мисткині та безліч цінних артефактів надали можливість зануритися у авторський мікрокосм, де межує вигадане і буденне, художня фантазія та документалістика, поєднуються традиційні та інноваційні підходи фіксації навколишнього життя. Разом з тим, окуляри віртуальної реальності дозволили цілком відчути ефект присутності в обійсті Параски Плитки-Горицвіт, де вона творила свої шедеври, та помилуватися чудовими карпатськими краєвидами, що відкривалися з її подвір’я.