27 листопада студенти кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ в рамках навчальної практики (керівник – доц. Кравченко А. І.) відвідали Український культурний фонд – державну організацію, що опікується підтримкою ініціатив у сфері культури і креативності в Україні з метою творення розвиненої екосистеми культури, яка уможливлює збереження національної культурної спадщини та породження нових сенсів і спільних цінностей у контексті актуальних світових тенденцій.

Спікерами цієї зустрічі стали Юлія Федів – виконавчий директор УКФ та Надія Ковальчук – заступник виконавчого директора з проєктної роботи. Вони ознайомили студентів-культурологів I та ІІ курсу зі стратегічними цілями діяльності Фонду за різними секторами культури і мистецтва, а також навчальними можливостями волонтерства та проходження виробничої практики у проєктному, експертному та комунікаційному відділах Українського культурного фонду.