Віденський бал - це розкіш, традиції та краса. Відвідати цю подію - все одно, що опинитися в чарівній казці. Тож щорічно напередодні Різдвяних та Новорічних свят Департамент молоді та спорту міста Києва разом з КМДА організовують студентський бал «Чарівна Віденська казка». Цьогоріч Бал відбувся 11 грудня і об'єднав на паркеті представників 12 столичних закладів вищої освіти, студенство НАКККіМ також не могло залишитись остороні такої визначної події.
У конкурсній частині Академію представляли 8 пар: Заболотна Кароліна та Волошиненко Ярослав, Куманьок Анастасія та Погорілий Даніїл, Андрушина Катерина та Косован Андрій, Бублій Ксенія та Овдієнко Павло, Агекян Аріана та Новак Доріан, Барабашкіна Ангеліна та Федотов Ілля, Головацький Данило та Іващенко Анастасія, а також Баранчук Анастасія та Гонарович Богдан. Всі учасники отримали подяки та нагороди від організаторів балу, море приємних вражень і спогадів. Незважаючи на те, що більшість наших учасників - дебютанти, вони змогли здивували професійне журі та глядачів оригінальністю постановки, складністю хореографії та щирістю почуттів у передачі характеру танцю, перевершили всі сподівання!

До гранд-фіналу з 7 пар увійшли дві пари від Академії: Гонарович Богдан та Баранчук Анастасія і Іващенко Анастасія та Головацький Данило, а Королем балу «Чарівна Віденська казка» став Гонарович Богдан, студент Інституту сучасного мистецтва.
Для гостей було створено незабутнє свято, насичене виступами запрошених артистів та хореографічними майстер-класами від зіркового журі. В концертній програмі взяли участь: гурт “G ART”, Дмитро Бабак, переможець шоу “Х-фактор”, Данієль Клягін, соліст зразкового ансамблю ЗСУ, Наталя Павловська, Народна артистка України, Янь Цзюнь (Китай), саксофоніст Кенту Ігараша (Японія) та інші. Офіційне відкриття балу супроводжували гурт “Супербарабанщиці” та камерний оркестр факультету мистецтв ім.А. Авдієвського НПУ ім.Драгоманова.

Студентський бал «Чарівна Віденська казка» спрямований не лише на популяризацію традиції Віденського балу, а й на розвиток серед молоді дипломатичних манер, правил етикету та набуття танцювального досвіду. Бал – це не просто музика та вальс, це суспільне явище, стиль життя, рідкісна можливість поринути у казку.
Висловлюємо вдячність Ректорату Академії за підтримку наших конкурсантів, викладачам кафедри хореографії Корисько Наталії Михайлівні та Драчу Володимиру Володимировичу, студенткам Дабіч Надії, гр.БХР-31-8 та Бублій Ксенії, гр.БКД-11-20 за постановку хореографічних номерів, директору Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи Таку Євгенії Костянтинівні за організацію, Лавецькій Дар’ї, Волинець Катерині, Гвоздик Олександрі за фото та відео зйомку, а також студентам та куратору Шевченко Олені за участь в заході!