28 жовтня Центр ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти провів зустріч зі старостами груп першого курсу. На зустрічі були присутні представники Інституту дизайну та реклами, Інституту практичної культурології та арт-менеджменту та Інституту сучасного мистецтва. Директор Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Олена Фоменко запропонувала обговорити результати анкетування студентів першого курсу, яке стосувалося адаптації першокурсників. Анкетування проводилося анонімно, щоб отримати максимально чесні відповіді опитуваних. Було зазначено, що результати анкетування у цілому позитивні, адже студенти задоволені навчанням в Академії. Також було обговорено Кодекс академічної доброчесності, фундаментальних цінностей якої мають дотримуватися усі учасники навчального процесу. Зустріч зі студентами вкотре довела, що Центр ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти і студентство Академії завжди готові взаємодіяти.