«НАКККіМ – це наша сила!» – саме цю фразу протягом трьох днів звідусіль могли чути місцеві жителі і туристи Закарпаття. І це не дивно, адже з 8 по 10 жовтня в селі Верхнє Студене Закарпатської області відбувався виїзний семінар-практикум Студентського самоврядування Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв «Аспекти сучасного лідерства».

На перший погляд подолати сотні кілометрів, відвідати безліч неймовірних місць мальовничого Закарпаття і пройти не один тренінг за три дні просто неможливо, але це вдалося членам Студентської ради Академії. Подорож була надзвичайно насичена і сповнена яскравими емоціями та моментами: під час семінарів-практикумів студенти говорили про тайм-менеджмент, емоційний інтелект, конфліктологію та лідерство, а також знайомились ближче зі своїми колегами.

Окрім навчання вони мали можливість відпочити і насолодитися красою Карпат, коли здійснювали піші прогулянки і підіймались в гори на підйомниках. Члени Студенстької ради відвідали Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя – НПП «Синевир», а ще побачили водоспад Шипіт та озеро Синевир, де зробили безліч яскравих фотографій. Також вони провели у дружньому колі декілька чудових вечорів: співали пісні під гітару біля багаття, спілкувались та веселились.

Студентське самоврядування щиро дякує ректору Академії Василю Гнатовичу Чернецю, директору Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи Євгенії Костянтинівні Таку і ректорату за незабутню подорож та з нетерпінням очікує на наступну поїздку нашою мальовничою Україною!