Міністерство культури та інформаційної політики від 28.04.2022 р. № 180-к  призначило Копієвську Ольгу Рафаілівну, доктора культурології, професора, заслуженого працівника освіти України, голову науково-методичної комісії з розробки стандартів вищої освіти, галузь знань 02 «Культура і мистецтво», сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, члена науково- методичної підкомісії з розробки стандартів вищої освіти, спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти виконуючою обов'язки ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з28 квітня 2022 р. до призначення ректора Академії.

Наказ МК на призначення на посаду виконуючою обов’язки ректора Копієвську Ольгу Рафаілівну

 

Шановна Ольго Рафаілівно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – в.о. ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо зберегти та продовжити започатковані традиції нашої Академії.

Бажаємо Вам на вкрай відповідальній посаді бути щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставленні завдання й здійснити задумані плани в ім’я Академії.

 

З повагою

колектив науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів Академії