Шановні колеги, вітаю вас з Днем Конституції України!

Без сумніву, визначним у долі українського народу став 1996 рік, коли Верховна Рада України, висловлюючи волю українського народу, що пройшов багатовікову історію державотворення, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Ця подія фундаментально закріпила незалежність нашої держави і стала вирішальною у процесі розбудови демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституцію вважають головним оберегом державності та демократії, що гарантує незалежність і соборність України. Майбутнє України та її народу відповідно до Конституції ґрунтується на абсолютній цінності людини, її життя та здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Хоча й в історичному вимірі Основний Закон України – відносно молодий документ, проте він має глибокі корені, як і українська нація в цілому.

Конституція України відкриває безмежні шляхи для реалізації прав і свобод людини. Це має високу цінність, саме тому кожен з нас з честю та гідністю повинен бути готовим відстоювати Основний Закон рідної держави України!

Щиро бажаю всім натхнення та впевненості, сили та гідності й всього, що дає нам почесне звання громадянина України та Основний Закон – Конституція України.

Миру та злагоди у ваші оселі!

З повагою,

Ректор, професор                                                                                                                В.Г. Чернець