26 травня в Центральному будинку художника НСХУ у Києві відкрилась виставка живопису заслуженого художника України, професора кафедри мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ Вадима Михальчука під назвою «Філософія чистого кольору»

Митець презентує роботи, виконані в класичній техніці олія на полотні, створені впродовж останніх років.

У цей день доторкнутися до мистецтва та підтримати свого колегу, талановитого художника прийшли перший проректор з науково-педагогічної роботи НАКККіМ С.В. Іванов, директор Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняк, директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту С.І. Дичковський.

- «Власний стиль, витончена техніка, композиція і неповторний колір притягують і не відпускають відвідувачів», - поділився враженнями директор Інституту дизайну та реклами Борис Андресюк.

Гості отримали в подарунок видання – альбом живопису «Веселі картинки», а сам автор виставки подякував за те, що його творчість прийшли оцінити навіть під час карантину.

Виставка буде працювати до 6 червня 2020 року.

Вадим Михальчук – сучасний український художник, заслужений художник України, вчений, громадський діяч, педагог, колекціонер живопису. Твори автора зберігаються в національних художніх музеях, галереях сучасного мистецтва і приватних колекціях світу.

В.Михальчук навчався в Національній академії керівних кадрів з 1999 року, працює на різних посадах з 2002 року, захистив кандидатську дисертацію на тему “Галерейна діяльність в системі художньої культури незалежної України”, отримав наукове звання доцента, зараз викладає курси “Галерейна справа” і “Аукціонна діяльність” на кафедрі мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ.