Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає колег з високими державними нагородами!

Академія пишається вашими здобутками, адже ви — люди, які скромно роблять свою працю, збагачуючи українську культуру. Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому. Людської вдячності та визнання, невичерпної енергії, здоров’я та наснаги!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №491/2020

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОПІЄВСЬКУ Ольгу Рафаілівну – завідувача кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м.Київ

Присвоїти почесне звання: "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ЖУКОВІНУ Олександру В’ячеславовичу – акторові, доценту кафедри Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м.Київ

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

9 листопада 2020 року

Відзнака Міжнародної Академії рейтингових технологій та соціології «Золота Фортуна»

За рішенням Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота Фортуна» нагороджено медаллю «Трудова слава» II ступеня:

ЖВАНЕНКО Ярославу Анатоліївну, провідного бухгалтера планово-фінансового відділу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
КРАТКО Юлію Володимирівну, старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
ЛИСЕНКО-ТКАЧУК Ірину Василівну, доцента кафедри рисунку, живопису та скульптури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, члена Національної спілки художників України, Заслуженого діяча мистецтв України.
РЕВУ Тетяну Сергіївну, ученого секретаря Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
САВЧЕНКО Лілію Олександрівну, старшого викладача кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
СИВАШ Ілону Олегівну, завідувача аспірантури-докторантури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
СТЕПЕНКО Ганну Трохимівну, начальника відділу кадрів та документозабезпечення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.