20 жовтня відбулась зустріч студентів, аспірантів і викладачів Інституту практичної культурології та арт-менеджменту з директором Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Оленою Фоменко.

Під час обговорення Кодексу академічної доброчесності Олена Володимирівна наголосила на важливості дотримання фундаментальних цінностей академічної доброчесності, адже для майбутніх науковців важливо знати і дотримуватися вимог до написання наукових статей. Студентів було проінформовано про право вибору навчальних дисциплін, які вони бажають опановувати під час навчання, а також було зазначено, що на кафедрі культурології та міжкультурних комунікацій потужний науково-педагогічний склад, який приділяє максимум уваги кожному студенту. Також було роз’яснено питання проведення анкетування, адже тільки чесні відповіді студентів допоможуть вирішити їх питання. Олена Фоменко підкреслила, що студенти та аспіранти можуть у будь-який час звертатися з нагальними питаннями до Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти.