14 грудня в актовій залі Академії відбувся творчий показ акторської групи 3-го курсу БСМ-12-9 з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, заслужений працівник культури України Валерій Матушенко).

Темою стали обряди українського сватання, які є першим актом серйозних шлюбних відносин і завжди відбуваються у хаті нареченої у четвер. Роль молодого виконав Назарій Шевчук, а молодої – Анна Картошкіна. Ролі подружжя весільних сватів, які мали велику популярність в Україні, виконали Анна Артюшенко та Андрій Дяченко. Образ старшої сестри молодого втілила Валерія Ісакова. Батьків молодої зіграли Максим Романовський і Валентина Козьма, рідних сестер нареченої грали Любов Алексеєва (середня сестра) та Вікторія Безолюк (молодша сестра). Роль хрещеної матері молодої виконала Ліза Хлевінська, а сусідкою була Анна Пукас. Дуже комічну роль, характерну та яскраву – бабусю молодої, – зіграла Лейла Кубань.
Під час показу відчувався справжній колорит українського сватання. Адже обряди і традиції наших предків не втратили актуальність і сьогодні. Глядачі побачили дві картини. В першій – прихід молодого зі своєю старшою сестрою до хати подружжя сватів, яке займається підготовкою та проведенням усіх найважливіших обрядових дій – сватання, заручин та весілля. Це нині дані функції виконує під час весільних свят ведучий-тамада, а раніше треба було знайти таких старост, прийти до них, розповісти усі деталі про нареченого і вмовити їх прийти у четвер після обіду до хати батьків молодої, щоб засватати його. У другій картині ми побачили саме обряд сватання в хаті молодої, почули кмітливі слова старост про нареченого, переглянули конфлікт з виганянням старост, предкульмінаційний момент з паузою і невідомістю чи кохає молода свого хлопця та… колупанням печі молодою і перев’язуванням жіночої хустки нареченою своєму хлопцю тричі через пояс! Це означає, що він засватаний і вона його кохає (що і є кульмінацією обряду). Потім було яскраве українське застілля, тости, побажання, підготовка до зустрічі батьків – заручин, і до самого весілля. У фіналі показу усі артисти вийшли на авансцену і виконали український танець. Фото показу і музичний супровід забезпечила студентка групи Катерина Чала.
15 грудня творчі покази в Академії продовжились – з предмету «Масові ігри і свята» відбувся творчий показ акторської групи 2-го курсу БСМ-12-20/1 (викладач – професор, заслужений працівник культури України Валерій Матушенко). Студенти були розділені на 3 команди по 4-5 студентів і кожна мала свого капітана, а завданням стало проведення масових ігор, конкурсів і вікторин до новорічних свят.
Першою виступила команда у складі – Анна Ковальчук (капітан), Дарина Бахмат, Олександра Бондаренко, Владислав Ворон і Поліна Шматченко. Вони успішно провели гру до Нового року та вручили переможцям призи. Другою виступила команда у складі – Дарія Бурчак (капітан), Аліна Журба, Олеся Калашнік, Руслан Підгурський і Марія Цимбалюк. У цій команді під час проведення масових ігор була постійна ведуча – Дарія Бурчак, а всі інші члени команди допомагали їй у проведенні новорічних ігор, конкурсів, вікторин з глядачами і вручали призи учасникам ігор. Третьою виступала команда у складі – Анна Гришина (капітан), Анастасія Нікольська, Єва Сардачук-Король, Софія Степнадзе та Анастасія Червона. Ця команда виконувала спортивні ігри та конкурси до новорічних свят з участю глядачів. Усе, що треба робити учасникам ігор, яскраво демонструвала прекрасна спортсменка Софія Степнадзе, зокрема як треба падати на підлогу, як віджиматися, як стрибати, бігти тощо. Темою гри стало свято Нового року. Усі переможці та учасники спортивно-новорічних змагань отримали гарні призи. Кожен студент придумав собі яскравий образ згідно тематики гри, а орнаментом і декораціями прикрасив свій персонаж. Присутні на показі студенти з радістю брали участь в іграх, щоб показати свої здібності.
Наступний творчий показ з предмету «Масові ігри і свята» підготувала група 2-го курсу БСМ-12-20/2 (викладач – професор, заслужений працівник культури України Валерій Матушенко). Студенти також були розбиті на команди і мали аналогічне завдання. Першою виступила команда у складі – Владислав Осадчий (капітан), Вероніка Кириленко, Софія Котляр та Ангеліна Прилепа. Команда провела цікаву гру, де ведучими були Вероніка Кириленко та Ангеліна Прилепа, а у складі журі, яке вирішувало долю учасників ігор, були Владислав Осадчий і Софія Котляр. Всі студенти, які змагалися під час проведення цих ігор і конкурсів, отримали прекрасні призи. Другою виступила команда у складі – Дарія Нестеренко (капітан), Катерина Войтенкович, Вероніка Кісельнікова та Поліна Сидоренко. Команда перевтілилась у Снігуроньку з іншими новорічними персонажами. Вона запросили для участі в іграх глядачів, провели цікаві конкурси, виявили переможців і вручили призи не тільки переможцям змагань, а й усім учасникам. Третьою виступала команда у складі – Еліза Нагайлик (капітан), Ігор Василенко, Софія Куніна і Рената Перова. Ця команда підготувала казку про Діда Мороза і Снігуроньку, які перед Новим роком прийшли до школи та попросили дітей виконати різноманітні творчі завдання. Роль Діда Мороза виконав Ігор Василенко, а Снігуронькою була Еліза Нагайлик. Усі переможці та учасники новорічної казки-змагань отримали гарні призи від Дідуся Мороза. Студенти самостійно підбирали собі яскраві образи, костюми та інший реквізит. Крім того, всі команди придбали смачні призи, якими нагороджували учасників ігор та конкурсів.
Всі творчі покази протягом двох днів проходили весело, цікаво і дуже емоційно. Студентам вдалося створити невимушену атмосферу і святковий настрій для всіх присутніх на показах.