У Всесвітній день боротьби зі СНІДом Студентська рада Академії разом з Центром виховної та культурно-дозвіллєвої роботи провели акцію “Не дай шансу СНІДу!”, в ході якої ознайомили студентську молодь з основними шляхами інфікування ВІЛ, профілактикою захворювання, а також роздали інформаційні листівки. У соціальних мережах було розміщено корисні посилання: все, що важливо знати про ВІЛ/СНІД, міфи про інфікування, пункти безкоштовного тестування та безоплатна правова допомога для людей, що живуть з ВІЛ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування. За інформацією Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них приблизно 100 тисяч не знають про свою хворобу.