3 листопада в Академії на платформі Google-meet відбувся науковий семінар «Основні положення Кодексу академічної доброчесності та його впровадження в освітній процес». Семінар проводила професор кафедри режисури та акторської майстерності, доктор мистецтвознавства Галина Погребняк спільно з представником наукової частини Академії, вченим секретарем, кандидатом політичних наук Тетяною Ревою. На семінарі були присутні групи БСМ-11-8, БСМ -12-8, БСМ-11-9 і БСМ-12-9.
На початку заходу професор Галина Погребняк ознайомила його учасників з основними положеннями Кодексу академічної доброчесності. Вчений секретар НАКККіМ Тетяна Рева продемонструвала презентацію «Реалізація академічної доброчесності учасниками освітнього процесу НАКККіМ» здобувачам вищої освіти спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» і науково-педагогічним працівникам кафедри режисури та акторської майстерності, а також окреслила основні форми порушення академічної доброчесності і розкрила її як частину soft skills та цінностей здобувачів.