Під такою назвою 22 грудня в актовій залі академії відбувся екзаменаційний показ практичних робіт з дисципліни «Сценічна мова» студентів 3-го курсу групи БСМ-12-9 (викладач – Ольга Шлемко, професор кафедри режисури та акторської майстерності, заслужена артистка України).

Поетична вистава складалася із творів патріотичного спрямування. Вірші Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Олеся, Василя Стуса, Василя Симоненка, Юрія Андруховича, Ліни Костенко і багатьох інших авторів читали студенти курсу Максим Романовський, Валентина Козьма, Анна Артюшенко, Валерія Ісакова, Анна Дудченко, Назарій Шевчук, Анна Пукас, Вікторія Безолюк, Єлизавета Хлевінська та Андрій Дяченко. У створенні вистави їм допомагали студенти-звукорежисери. Майбутнім акторам вдалося торкнутися серця глядачів, адже актуальність цієї поетичної вистави беззаперечна.