7 жовтня відбулась традиційна зустріч Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАКККіМ з керівництвом Академії. Цього року вона проходила у змішаному форматі, що дозволило залучити до обговорення важливих питань якомога більшу кількість аспірантів.

На зустрічі були присутні ректор Академії Василь Гнатович Чернець, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Людмила Степаненко, проректор з адміністративно-господарської діяльності Наталія Місюра, завідувач відділу аспірантури та докторантури Анастасія Кравченко, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Дичковський, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Наталія Стронська, методист Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Сніжана Ржечицька та аспіранти 1, 2, 3 і 4 курсів.
Ректор Академії Василь Гнатович Чернець у своєму виступі привітав аспірантів першого року навчання з початком наукового шляху. Він наголосив на важливості своєчасного виконання освітньо-наукової програми, що передбачає набуття компетентностей, необхідних для продукування нових ідей у галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності. Також він наголосив, що в Академії створені необхідні умови для проведення дослідницької роботи на високому рівні.
Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Людмила Степаненко у своїй доповіді розглянула питання проведення наукових досліджень, прав та обов’язків учасників освітньо-наукової процесу, моніторингу виконання і процедури розгляду дослідницьких робіт, дотримання академічної доброчесності та запобігання плагіату. Завідувач відділу аспірантури та докторантури Анастасія Кравченко ознайомила присутніх з загальними умовами навчання в аспірантурі, а також з нормативними документи, які регулюють підготовку здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії», зокрема Постановою Кабінету Міністрів України №167 «Про присудження ступеня доктор філософії».
З вітальним словом звернувся до присутніх директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Дичковський. Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Наталія Стронська поінформувала аспірантів про пріоритетні напрями роботи товариства і запросила всіх до співпраці.
Під час зустрічі піднімалися питання відвідування занять і можливості переходу на змішану форму навчання у випадку погіршення епідемічної ситуації; підготовки індивідуальних планів і звітів аспірантів; підготовки, обґрунтування та затвердження тем дисертаційних досліджень аспірантів 1 курсу; долучення аспірантів до занять на факультативах з іноземних мов і курсів нового українського правопису; участі аспірантів у роботі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених; публікаційної активності та інформування щодо майбутніх наукових конференцій. Також серед аспірантів було проведено анонімне анкетування щодо якості освіти, академічної доброчесності та адаптації аспірантів до навчально-наукового процесу.
З керівництвом Академії аспіранти обговорили подальшу співпрацю з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених і майбутні вибори його голови, можливості удосконалення рівня володіння мовами, публікації у наукових виданнях НАКККіМ, а також створення телеграм-каналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Академії.