Доцент кафедри Дизайну середовища, Інституту дизайну та реклами НАКККіМ Олена Володимирівна Мазніченко, разом з директором студії архітектури та дизайну «АРХІАРТ» Вікторією Леонідівною Баховою, за дорученням Національної спілки архітекторів України НСАУ 11 жовтня 2022 року представляла архітектурно-дизайнерську спільноту України на міжнародному форумі «Дизайн–2022» у місті Ашхабад, столиці Туркменістану.

 Висвітлювали архітектурно-дизайнерські досягнення й виклики бурхливого сьогодення на міжнародному рівні. Окреслили бачення архітекторів України сформульоване у Маніфесті березня поточного року, головним сенсом якого стало прагнення української архітектури нести нові змісти усьому світу: повага до людини, важливість суспільних просторів, енергонезалежність, доступність, безпека. Використання гуманістичного підходу у створенні нового довкілля з урахуванням як універсального дизайну, так і досвіду сьогоднішніх трагічних подій.
Розповіли, що Архітектурна Палата НСАУ створила координаційний штаб, який працює над стратегією відновлення наших міст. Всеукраїнська організація звернулася із запрошенням до співпраці з архітекторами, інженерами, виробниками будівельних матеріалів, які готові надати допомогу нашій країні. Також представники міських адміністрацій та прості мешканці мають можливість надати запит на відновлення зруйнованих об'єктів.
Донесли до учасників форуму, що українська архітектурно-дизайнерська спільнота має величезний творчий потенціал для позитивних реформ! Відбудуємо країну разом!