Щороку 17 листопада в Міжнародний день студентів Студентська рада в Академії організовує цікаву та змістовну святкову програму: флешмоби, квести, масові заходи, концерт, готує фотозони, різноманітні конкурси. Однак 2021 рік створює нові умови для відзначення цього свята. У зв’язку з цим ми вирішили святкувати День студентів в онлайн форматі.
Ректорат, адміністрація, викладачі, Студентська рада, а також актор кіно та телеведучий - Тимур Асланов підготували для студентів безліч щирих відео-привітань. Після, відбувся онлайн-квест “Віртуальна Академія”, організований Центром виховної та культурно-дозвіллєвої роботи сумісно з Студентською радою НАКККіМ.
Участники квесту віртуально відвідали улюблені місця кожного студента, відкрити для себе невідомі факти про Академію, а головне - провели час разом зі своїми одногрупниками та друзями. Переможцем квесту стала студентка Інституту сучасного мистецтва Марія Завадько, яка виграла два квитки в кінотеатр.
Маємо надію, що вже наступного року цей святковий день пройде в стінах Академії!