4 листопада в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв розпочала роботу V Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та магістрантів «Культура і мистецтво: сучасний науковий вимір». Конференція, що традиційно щороку проводиться в Академії, вдруге поспіль зібрала своїх доповідачів онлайн у форматі відеоконференції на платформі Google Meet.
На конференції було розглянуто актуальні питання з теорії та історії культури та міжкультурних комунікацій; креативних індустрій, менеджменту соціокультурної діяльності; образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації; сценічного та аудіовізуального мистецтва; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; дизайну. Окремо діяла дискурс платформа «Культура України в умовах гібридних викликів», яка проводилася в межах реалізації проєкту Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам» (Academic Response to Hybrid Threat, WARN) 610133- EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP.
З вітальним словом перед учасникам конференції виступили проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, доцент Людмила Степаненко і директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, доктор культурології, доцент Степан Дичковський.
Поділилися цікавими та актуальними доповідями доктор культурології, професор, в. о. завідувача кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Ольга Овчарук, доктор культурології, професор, професор кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Поліна Герчанівська і доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Ольга Зосім. Активну участь у конференції взяли участь аспіранти і магістранти академії та інших закладів вищої освіти, які виступили зі своїми доповідями (О. Зайцев, В. Падалко, М. Жаворонков, І. Свирид, Ю. Кізима). За результатами конференції буде видано електронний збірник матеріалів тез.