12 травня 2021 року відбувся методологічний онлайн семінар "Забезпечення якості освіти здобувачів другого освітньо-професійного рівня вищої освіти спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". Мета заходу – обговорити проект освітньо-професійної програми «Інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», галузі знань 02 «культура і мистецтво», кваліфікація: інформаційний аналітик.

В роботі семінару взяли участь: Збанацька Оксана Миколаївна – гарант програми, професор кафедри культурології та інформаційних комунікацій, доктор наук з соціальних комунікацій, доцент; Загуменна Віра Вікторівна – член робочої групи, професор кафедри культурології та інформаційних комунікацій, кандидат педагогічних наук, професор; Добровольська Вікторія Василівна – член робочої групи, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент; Хіміч Ярослава Олегівна – доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій, кандидат історичних наук, доцент.
До семінару приєдналися викладачі інших ЗВО України: Спрінсян Василь Георгійович – завідувач кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій, кандидат мистецтвознавства, доцент; Маслак Володимир Іванович – завідувач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор історичних наук, професор; Палеха Юрій Іванович – професор кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Національного транспортного університету, кандидат історичних наук, професор; Тур Оксана Миколаївна – професор кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент; Шевченко Олена Василівна – професор кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій, доктор наук із соціальних комунікацій, професор.
Роботодавці: Кириленко Олександр Григорович – завідувач відділу лінгвістичного забезпечення інформаційно-пошукових систем Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого; Барабаш Світлана Іванівна – вчений секретар Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Тихомир Віктор Петрович – директор Канівського коледжу культури і мистецтв.
Випускники, студенти та аспіранти кафедри: Філіппова Наталя Павлівна – молодший науковий співробітник Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, кандидат наук із соціальних комунікацій; Кривець Марія Петрівна – аспірантка кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ; Козачук Ірина – здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти НАКККіМ.
Учасники методологічного семінару висловили пропозиції для покращення забезпечення якості освіти здобувачів другого освітньо-професійного рівня вищої освіти спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", зокрема, розширити мету, залучити до розробки ОПП роботодавців, фахівців в галузі, здобувачів вищої освіти.
Вдячні всім, хто долучився до заходу!