11 червня 2022 року о 12:00 вже традиційно відбувся чудовий майстер-клас для абітурієнтів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець. Майстер-клас з акторської майстерності під назвою «Твори себе своїми руками» проводила керівниця та режисерка Театру «Шарж», старша викладачка кафедри Юлія Володимирівна Кратко.

Майстер-клас виявився дуже активним і всі учасники перед своїми камера старанно виконували практичні завдання, з яких він і складався. Розминка, вправи на подолання м’язових затисків, розвиток уваги та фантазії, дослідження своєї пластики тощо. Учасники дізнались про елементи акторської техніки та отримали лайфхаки роботи над ними навіть у домашніх умовах.
Всі знання та навички, отримані під час майстер-класу, стануть у нагоді абітурієнтам при підготовці вступної програми.
Олександра Олександрівна Рудніцька, консультант по вступу зі спеціальності 026 «Сценічне мистецтво», старша викладачка кафедри режисури та акторської майстерності ім. н. а. України Лариси Хоролець, розповіла про особливості вступної кампанії нинішнього року та відповіла на запитання.
На Майстер-класі був присутній Віктор Сергійович Гирич, завідувач, професор кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, народний артист України.
Модератор Майстер-класу – Світлана Миколаївна Садовенко, заступник завідувача, професор кафедри, доктор культурології, заслужений діяч мистецтв України.
Дякуємо усім, хто долучився до Майстер-класу. Слідкуйте за новими подіями на офіційній сторінці кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець на сайті НАКККіМ та у FB. І до зустрічі наступної суботи о 12.00 за постійно діючим посиланням: https://meet.google.com/wxt-tgwr-pox