18 червня 2022 року о 12:00 відбувся цікавий та корисний майстер-клас для абітурієнтів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець.

Майстер-клас зі сценічного мовлення на тему «Розділові знаки. Логіка мовлення» проводила актриса театру та кіно, старша викладачка кафедри Наталія Григорівна Шаркевич . Майстер-клас був дуже інформативним та цікавим. Учасники ознайомилися з основними законами та правилами логіки мовлення, познайомилися з правилами читання розділових знаків. Абітурієнти мали змогу практично відпрацювати засвоєну інформацію на матеріалі, який готують до вступу. Всі знання та навички, отримані під час майстер-класу, будуть корисні абітурієнтам при підготовці вступної програми.
Юлія Володимирівна Кратко , заступник директора Інституту сучасного мистецтва з виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії НАКККіМ, старша викладачка кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець розповіла про особливості вступної кампанії нинішнього року, відповіла на запитання.
Валерій Борисович Матушенко, професор кафедри, кандидат культурології, заслужений працівник культури України наголосив на особливостях і програмних вимогах щодо вступу за обома спеціальностями – «Режисура» та «Акторська майстерність».
На Майстер-класі був присутній Віктор Сергійович Гирич, завідувач, професор кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, народний артист України.
Модератор Майстер-класу – Світлана Миколаївна Садовенко, заступник завідувача, професор кафедри, доктор культурології, заслужений діяч мистецтв України.
Дякуємо усім, хто долучився до Майстер-класу. Слідкуйте за новими подіями на офіційній сторінці кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець на сайті НАКККіМ та у FB. І до зустрічі наступної суботи о 12.00 за постійно діючим посиланням: https://meet.google.com/wxt-tgwr-pox