Вдова вбитого півроку тому російського політика Дениса Вороненкова провела перший урок у Нацакадемії керівних кадрів культури і мистецтв. Там Марія Максакова навчатиме академічного співу індивідуально двох студентів, бо захотіла працювати тільки на чверть ставки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На порозі її зустрічав особисто ректор. Максакова з ним, журналістами та ученицею спілкувалася українською мовою. На першому уроці вона перевірила вокальні дані своєї студентки та дала їй перші поради. Учениця попросила сфотографуватися зі своїм педагогом.

Викладацьку роботу в Україні Максакова називає гуманітарною помстою Росії. Туди, твердить оперна співачка, вона більше не повернеться. "Треба мати стокгольмський синдром, щоби їхати в країну, котра покриває вбивцю", - пояснила вона.

За матеріалами ТСН