Колектив та студентство Академії висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної смерті завідувача кафедри режисури та акторської майстерності, професора Лариси Іванівни Хоролець

Лариса Іванівна видатна особистість, перший Міністр культури Незалежної України, завідувач кафедри режисури та акторської майстерності, актриса театру та кіно, драматург, Народна артистка України, доцент, член Національної спілки письменників України, Національної спілки театральних діячів України, Національної ради Конгресу Української інтелігенції, співголова товариств "Україна-Росія", "Україна-Австрія", співзасновниця Українського фонду культури та Києво-Могилянської академії.

Нехай світлий спомин про Ларису Іванівну назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто її знав, любив і шанував.

Світла пам‘ять!🕯