Коли? 2 жовтня 2021 р. о 12.00.
Де? В онлайн-режимі на платформі Zoom.
Індифікатор конференції: 892 0859 2690. Код доступу: u01A7h.
Підключитися до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/89208592690?pwd=NWZFOHY1QWdrck9yVG5jbUxXbUwwZz09.

Спікери онлайн-заходу: заступник завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Ірина Григорівна Сафонова, здобувачі вищої освіти – Арсеній Лебедєв, Аріанна Агекян, Андрій Косован, Анна Москаленко, Стефан-Теодор Клочко, Ірина Бесараб, Дарина Козій, Ілля Герасимов, Юлія Коваленко та ін.
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про все? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Завітайте онлайн на День відкритих дверей Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та поспілкуйтеся з викладачами Академії та здобувачами вищої освіти! Дізнайтеся відповіді на всі запитання! Сплануйте власну вступну кампанію!
Вам розкажуть про спеціальності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, особливості освітнього процесу та наукові досягнення викладачів та здобувачів вищої освіти, умови вступу до Академії тощо.
У режимі відеотрансляції Ви зможете отримати відповіді на найактуальніші запитання.
Ми чекаємо на зустріч з Вами! Бережіть себе! Будьте здорові!