В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв розпочалась IV Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та магістрантів...

З вітальним словом виступив голова наукового комітету конференції, перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов С.В.
Сергій Віталійович зауважив, що не дивлячись на те, що весь світ знаходиться під тиском карантинних обмежень, нам все ж таки вдалось організувати і провести вже четверту конференцію в режимі онлайн. Тішить, що надійшло дуже багато заяв для участі і це не стане на заваді кожному розповісти колегам про ваші наукові досягнення, про ті напрацювання, які ви зробили протягом останнього року, обмінятися думками, представити свої досягнення і таким чином буде досягнута головна мета нашої конференції і обмін новою сучасною науковою інформацією.
Під час конференції буде працювати вісім секцій, і взагалі я хочу сказати, що цього року на всі ті умови про які я вже сказав на початку, до уваги учасників конференції пропонується 117 доповідей та великий обсяг роботи, яка була виконана за цей рік і результатами якої ви поділитесь один з одним.
Хочу побажати вам плідної роботи, набути для себе нових знань, адже коли людина щось нове вивчає, вона зростає над собою, а отже досягається головна мета, як навчання, так і наукової діяльності. Будьте здорові, бережіть себе і ще раз плідної роботи і цікавих результатів!
Посилання на конференцію в Google Meet: https://meet.google.com/ymg-evwg-jhc